ŠPORT žurnál 4: Tenis nás opäť teší, Budajovcom robí radosť syn Peter

SZ04_750x500-01

Už tradične od štvrtka (16. februára) si môžete v stánkoch kúpiť nové číslo týždenníka ŠPORT žurnál. V minulom čísle sme tenis kritizovali, teraz ho opäť chválime.

Naše tenistky napravili reputáciu slovenského tenisu a všetkým slovenským fanúšikom urobili radosť, keď vo Fed Cupe zdolali Taliansko. 2 body z troch získala debutantka Šramková, ktrorá sa tak prepracovala až na našu titulku. 🙂

Hamšík, Budaj a Cehlárik

Prestížna futbalová Liga majstrov štartuje vyraďovaciu fázu a aj keď slovenských fanúšikov bude zaujímať najmä duel nášho velikána Hamšíka s tým portugalským Ronaldom, my sme si posvietili na všetky osemfinálové dvojice.

Štartuje aj jarná časť našej najvyššej futbalovej súťaže a aby ste vedeli ako si zariadiť víkendový program najbližších týždňov, prinášame vám kompletné vyžrebovanie jarnej časti Fortuna ligy.

Našim borcom v NHL sa túto sezónu darí. Cehlárik skvele vhupol do tohto kolotoča, Budaj už dlhšie predvádza výborné výkony, čo sme využili, aby sme sa pozreli ako vnímajú Peťove úspechy doma v Banskej Bystrici – odpovedá otec Jozef Budaj.

Legendy, talenty a ťaháky

Basketbalová legenda Michael Jordan oslavuje narodeniny a mladý nádejný stolnotenisový talent Alexander Valuch sa stal majstrom Európy. To a ešte viac si môžete prečítať v štvrtom čísle týždenníka ŠPORT žurnál.

Nebojte, nezabudli sme. Opäť na vás čaká krížovka o pekné ceny a aj ťahák, ktorý ocení každý športový gurmán….športový TV program.

Prajeme príjemné čítanie a zábavu!

SZ04_otočená_titulka

redakcia ŠPORT žurnálu

You may also like...