ŠPORT žurnál 6: Maskot Harvy, plavky v Bystrici či kontroverzný boxer

Aj v šiestom čísle športového týždenníka si každý nájde to svoje. Množstvo dôležitých informácií, zaujímavostí aj zábavy vás čaká v týždenníku ŠPORT žurnál.

Nápis Tinkoff na drese vymenil za Bora, ale inak je to starý dobrý Peťo Sagan. Slovenský superrýchlik opäť všetkým ukázal chrbát. A to bez vážnejších problémov.

S naším najlepším lyžiarom Adamom Žampom sme sa porozprávali o úspechu slovenského lyžovanie i o jeho plánoch do blízkej i ďalekej budúcnosti.

Exkluzívne s Harvym!

Už ste sa rozprávali s maskotom? To len málokto! Nám sa to podarilo. Maskot bratislavského Slovana Harvy nám prezradil napríklad aj to, že prípravu na zápas berie skutočne vážne!Kto je jeho obľúbený hráč, ako sa stať maskotom, či ako si užíva zápasy si prečítate v exkluzívnom rozhovore.

Slovensku panovali ikona a plavky

Nevynechali sme ani slovenské súťaže. Fortuna liga sa na jar rozbieha aj so staronovým prírastkom Robom Vittekom a ostatné kolo prinieslo niekoľko zaujímavých výsledkov.  Nechýba ani Tipsport Liga, v ktorej neodohrali zápas v Bystrici pretože….hostia si nepriniesli plavky.

Ako letí čas

Vedeli ste, že je to už 32 rokov čo sa na profi scéne objavil „kanibal“ Tyson? My áno. O kontroverznom ale skvelom boxerovi prezradíme oveľa viac…

Celú kariéru má pred sebou mladučká basketbalistka, ktorá má svoju motiváciu priamo doma. Dcéra basketbalových rodičov Nikola Kováčiková prezradila čo to o sebe.

Športový kvíz, súťaž a množstvo užitočným informácií. To je ŠPORT žurnál 6

Príjemné čítanie a zábavu vám praje redakcia!

You may also like...