Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT žurnál 14: Šampanské ide na dračku

ŠPORT žurnál 14: Šampanské ide na dračku

Štrnáste vydanie športového týždenníka ŠPORT žurnál zacielilo na majstrov. Tých na Slovensku v poslednom čase pribúda. Nemôžu chýbať ani rozhovory či iné športové zaujímavosti. 

Všetky naše najvyššie súťaže sa pomaly blížia do konca a to znamená, že v obchodoch sa kupuje stále viac a viac šampanského. 

Svoje oslavy so zlatou medailou na krku už majú za sebou volejbalistky Slávie EU Bratislava, basketbalistky Good Angels Kočice a po prvýkrát v histórii aj hokejoví barani z Banskej Bystrice. Futbalisti Žiliny dokonca oslavovali v predstihu a ako naschvál belasým fanúšikom práve na slovanistickom trávniku.

Daniela Hantuchová letela cez pol Európy, no na kurte pobudla len tri gemy, a tak nám aspoň porozprávala o svojich mimotenisových povinnostiach.

V Kalendáriu spomíname na Věru Čáslavskú, skvelú gymnastku, ktorá sa nebála vyjadriť svoj názor. Hádzanársky reprezentant Straňovský nám porozprával o pôsobení v Nemecku.

V najnovšom čísle týždenníka ŠPORT žurnál nájdete oveľa viac! Už teraz vo vašich stánkoch! Hor sa do čítania!

A nezabudnite sa zapojiť do našich súťaží 😉 Ak správne vylúštite krížovku a pošlete nám tajničku do redakcie, môžete vyhrať zaujímavú knižku. A ak si objednáte predplatné jediného športového týždenníka, budete zaradený do žrebovania o hokejový dres.

Príjemnú zábavu praje redakcia týždenníka ŠPORT žurnál.

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…