ŠPORT žurnál 17: Existujú aj väčšie tragédie ako hra nášho hokejového tímu

V najnovšom vydaní týždenníka ŠPORT žurnál sme sa pozreli na nie príliš podarené vystúpenie našich hokejistov na MS ale aj najväčšie futbalové tragédie histórie.

Tí nám veľa radosti neurobili. Dokonca sme neboli ďaleko od vypadnutia z A-kategórie. Na pomoc nám prišli Dáni, ktorí zdolali Talianov 2:0. Náš hokej zaznamenal obrovský prepad.

Dosiahli sme najhoršie umiestnenie v histórii, keď sme skončili na 14. mieste.

Vo futbalovej Lige majstrov sme spoznali finalistov, a že to budú ťažké váhy… 3. júna sa v Cardiffe stretnú Juventus a Real Madrid.

V našej pokračuje boj o pohárové miestenky. Kto nás napokon bude reprezentovať v Európskej lige? Jasné je už aj meno nového šampióna v Premier League. Chelsea po nepodarenej minulej sezóne zvalcovala svojich súperov. Kto sa o to najviac pričinil?

Dominika Cibulková si počas svojej regenerácie našla čas a prezradila nám svoje sny. A jeden z našich najlepších automobilových pretekárov Richard Gonda pripravuje špeciálne prekvapenie. Aké?

V Kalendáriu to je opäť krvavé. Pred 53 rokmi si futbal vyžiadal svoju najvyššiu daň. Viete pri ktorej futbalovej tragédii vyhaslo najviac životov?

Chcete viac? Predplaťte si ŠPORT žurnál, vylúštite krížovku a vyhrajte hokejový dres či zaujímavú knihu.

Ak sa Vám týždenník ŠPORT žurnál páči a chcete nám pomôcť ho rozvíjať, objednajte si predplatné:

Predplatné ŠPORT žurnál

Toto všetko nájdete v najnovšom vydaní týždenníka ŠPORT žurnál 17, ktoré dostanete kúpiť v novinových stánkoch od 18. mája 2017. Prajeme Vám príjemné čítanie!

You may also like...