Domov TENIS 85 000 dolárov za stretnutie s Bouchardovou

85 000 dolárov za stretnutie s Bouchardovou

Sympatická tenistka Eugenie Bouchardová, zdá sa, už má svoje najlepšie športové roky za sebou. To však nič nemení na tom, že jej fanúšikovia by dali čokoľvek za to, aby sa s ňou mohli stretnúť. A práve to využila Kanaďanka, aby pomohla dobrej veci.

Napriek tomu, že má iba 25 rokov, Eugenie Bouchardová je už viac viditeľná na sociálnych sieťach ako na tenisových kurtoch. Deje sa tak pochopiteľne aj počas pandémie koronavírusu.

Keďže momentálne sú všetky tenisové podujatia zrušené, Kanaďanka sa pripomína svojim fanúšikom aspoň prostredníctvom sociálnych sietí, kde však rozhodne nezaháľa.

Najnovšie sa jej podarilo získať neuveriteľných 85 tisíc dolárov v dražbe o stretnutie s ňou. Vyvolávacia cena aukcie bola 2 500 dolárov a v priebehu dvoch dní sa dostavilo až 37 ponúk.

Tá víťazná sa vyšplhala skutočne vysoko. „Až 85 000 dolárov? To je neuveriteľné. Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili. Ste tí najlepší fanúšikovia a viete pomáhať.

Som na vás hrdá a už sa nemôžem dočkať stretnutia s výhercom,“ vyznala sa bývalá piata hráčka rebríčka WTA, ako inak, prostredníctvom twitteru.

Hoci zatiaľ nie je známe, kam peniaze z dražby poputujú, je jasné, že šťastného výhercu čaká pestrý deň s jednou z najkrajších tenistiek na okruhu.

Výherca si môže vybrať ktorýkoľvek turnaj, na ktorom sa Bouchardová zúčastní, pričom počas jej zápasu si bude môcť sadnúť do jej lóže spoločne s jej realizačným tímom. Neskôr si dá s tenistkou večeru a dostane taktiež jej podpísanú raketu.

Príbeh „ako“ z filmu

Eugenie Bouchardová je známa svojím dobrým vzťahom s fanúšikmi. S jedným z nich sa počas finále Super Bowlu 2017 stavila o víťaza a keďže prehrala musela ísť s mladíkom na rande.

Dvojica sa stretáva dodnes a istá holywoodska filmová spoločnosť si dokonca zaistila práva na natočenie romantickej komédie inšpirovanej týmto príbehom, pričom bude Bouchardová pri natáčaní pôsobiť ako výkonná producentka.

ano, foto: internet

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii TENIS
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Federer oznámil koniec kariéry

Švajčiarsky tenista Roger Federer po tohtotýždňovom Laver Cupe ukončí aktívnu kariéru. Dva…