ŠPORT žurnál 3: Sláva Hamšíkovi, hanba tenistom!

SZ03_750x500-01

Týždenník ŠPORT žurnál prichádza s tretím tohtoročným číslom. Opäť sa venuje najzaujímavejším športovým udalostiam minulého týždňa. 

Úspechy a pády Slovákov

Marek Hamšík má za sebou skvelý zápas, v ktorom si pripísal až tri góly, jeden krajší ako druhý. Viete čo mu pomohlo?

Opačné starosti má náš mužský tenis… Vzájomné osočovanie a na verejnosti prezentované problémy z vnútra tímu viedli k potupnej prehre v Davis Cupe s Maďarmi. Čo na to hovorí náš daviscupový kapitán Mečíř? Prečítate si v našom týždenníku.

Náš jediný zástupca v KHL predviedol skvelú víťaznú šnúru na prelome rokov, ani to však nestačilo na play-off, Slovan čakajú posledné dva zápasy sezóny. Tréner Říha analyzuje dôvody neúspechu a obranca Ivan Švarný odpovedá na otázky o svojej budúcnosti.

Olympijské medaily

13. februára oslávi naše prvé zlato zo ZOH v ére samostatnosti 7 rokov. Kto ho pre Slovensko vybojoval? Okrem zodpovedania tejto otázky si prečítate aj o ostatných našich medailistoch zo ZOH, či už v ére samostatnosti alebo česko-slovenskej ére. A navyše budete prekvapený, čo všetko sa v tomto týždni v histórii športu udialo…

Prepínajte podľa manuálu 

No a opäť môžete súťažiť o športové knižky a nie len pre fanúšikov Slovana, ktorí teraz musia prepnúť na iný šport, ale pre všetkých športových nadšencov sme opäť pripravili sumár tých najdôležitejších športových televíznych prenosov.

A nezabudnite vylúštiť krížovku. Tajnička stojí za to!

ŠPORT žurnál 3 prináša ešte omnoho viac. Od 9. februára ho dostanete vo vašich stánkoch.

SZ0317_ohnuta_titulka

redakcia ŠPORT žurnálu

You may also like...