Domov HOKEJ Barani oznámili ďalších päť mien vo svojom kádri

Barani oznámili ďalších päť mien vo svojom kádri

Z Kanady prichádza pod Urpín kanadský krídelník Matt Mistele, ktorý doteraz pôsobil iba v zámorí. Dvadsaťštyriročný útočník je štvrtým legionárom v banskobystrickom kádri pre nasledujúci súťažný ročník

Káder trojnásobného slovenského hokejového šampióna HC´05 iClinic Banská Bystrica doplnilo päť nových hráčov, medzi nimi je aj jeden legionár. Vedenie „baranov“ o tom informovalo na svojom facebooku.

Prichádza kanadský krídelník Matt Mistele

Z Kanady prichádza pod Urpín kanadský krídelník Matt Mistele, ktorý doteraz pôsobil iba v zámorí. Dvadsaťštyriročný útočník absolvoval ostatné štyri sezóny v USports v tíme Ryerson University. Mistele je štvrtým legionárom v banskobystrickom kádri pre nasledujúci súťažný ročník.

Banskobystričania angažovali aj trio korčuliarov, ktorí v uplynulej sezóne pôsobili v konkurenčných extraligových kluboch.

Z Detvy prichádza obranca Oliver Turan, zo Zvolena iný bek Michal Romana.

Z Liptovského Mikuláša sa vedeniu podarilo získať Patrika Oška a zo Spišskej Novej Vsi z druhej najvyššej súťaže SHL útočníka Rastislava Václava.Nová posila aj do HK Nitra

Nové meno v kabíne hlási aj HK Nitra. Pod Zobor podľa správy na klubovom webe prichádza skúsený útočník Andrej Šťastný, ktorý v uplynulej sezóne hral za Zvolen aj Banskú Bystricu.

Účastník MS v rokoch 2014, 2016 a 2017 prišiel do Zvolena v druhej polovici novembra 2019 z Banskej Bystrice. V minulosti hral v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži aj za Trenčín a HK Orange 20, v KHL za Slovan Bratislava.

red, SITA, foto: SITA

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora Admin
Načítať viac v kategórii HOKEJ
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Sekera ukončil kariéru

Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera ukončil vo veku 36 rokov aktívnu kariéru. Hoci ma…