Domov BASKETBAL VIDEO: Hrôzostrašné zranenie počas basketbalového zápasu

VIDEO: Hrôzostrašné zranenie počas basketbalového zápasu

Basketbalový zápas zámorskej NBA medzi Clevelandom Cavaliers a Bostonom Celtics bol poznačený nepríjemným zranením hráča Celtics Gordona Haywarda, pri ktorom si oči zakrývali diváci, ale aj samotní hráči.

Gordon Hayward s klubom Boston Celtics podpísal zmluvu pred touto sezónou na štyri roky, počas ktorých mal jasnú víziu.

Človek mieni…

Spolu s Irvingom, ktorý do Bostonu prestúpil práve s tímu Cavaliers chceli získať vytúžený titul. Ich cestu k titulu však zastavila zrážka Haywarda s hviezdou Cavaliers LeBronom Jamesom.

Zatiaľ čo James zrážku ustál, Gordon Hayward ostal sedieť na palubovke v bolestiach. Diváci a spoluhráči pri pohľade na jeho nohu, ktorá bola v nepríjemnej polohe a na prvý pohľad bolo vidno zlomeninu, odvracali zrak a boli šokovaní.

Okamžite k Haywardovi pribehli lekári, ktorí ho dlhšiu dobu ošetrovali. Jeho zranením bol zaskočený aj spomínaný Irving, ktorý však povedal, že bude z plných síl bojovať na palubovke, zatiaľ čo sa jeho spoluhráč bude spamätávať zo zranenia a bojovať, aby sa čím skôr dostal do hry.

Gordon Hayward sa zo zranení bude spamätávať dlhšiu dobu, keďže utrpel ťažké zranenia ľavého členku a zlomeninu holennej kosti.

UPOZORNENIE: VIDEO LEN PRE SILNÉ POVAHY!

puma, foto: SITA

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora Admin
Načítať viac v kategórii BASKETBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

James opäť naprázdno, MVP je znovu Antetokounmpo

Grécky basketbalista Jannis Antetokounmpo obhájil ocenenie pre najužitočnejšieho hráča sez…