Domov INÉ Bojové športy VIDEO: Prvé KO pre McGregora v kariére

VIDEO: Prvé KO pre McGregora v kariére

Írskemu bojovníkovi MMA Conorovi McGregorovi nevyšiel návrat do klietky. V hlavnom zápase galavečera UFC 257 v Abú Zabí prehral s Dustinom Poirierom technickým knokautom v druhom kole.

Kontroverzný bojovník Conor McGregor, ktorý má však hlavnú zásluhu na popularite MMA v posledných rokoch, sa do klietky vrátil po roku.

Naposledy, minulý rok v januári, v nej zdolal dominantným výkonom Donalda Cerroneho. Tentokrát však ťahal za kratší koniec a dokonca si vôbec po prvýkrát v kariére MMA pripísal KO.

Takmer nekládol odpor

Američan Dustin Poirier rozhodol o svojom víťazstve v druhom kole. V ňom natlačil svojho súpera ku klietke a zasypal ho spŕškou úderov. McGregor nekládol takmer žiadny odpor, vôbec nestíhal uhýbať hlavou, čo súper využil a sériou tvrdých rán ho poslal na zem.

Jeho ďalší útok zastavil až zásah rozhodcu. „Dustin je bojovník. Je ťažké prehltnúť prehru. Musím sa otriasť a vrátim sa!“ povedal po prehre McGregor.

Dvojica sa v klietke stretla už druhýkrát. Kým v roku 2014 zasadil McGregor súperovi KO už v 1. kole, tentokrát ho sám inkasoval. A to pritom opäť nechýbali veľkohubé vyjadrenia írskeho bojovníka, ktorý sa chystal svojho súpera knokoutovať už do 60 sekúnd.

„Je to skvelé víťazstvo, ktoré ma ale neprekvapilo. Máme to 1:1, možno sa stretneme znovu,“ vyjadril sa víťaz Poirier.

sam, TASR, foto: facebook, printscreen, video: youtubeNačítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii Bojové športy
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Slovenskí zápasníci s medailami

Slovenskí zápasníci získali na MS v Belehrade tri cenné kovy. Tajmuraz Salkazanov obhájil …