Domov FUTBAL Ronaldo si vybil zlosť na fanúšikovi

Ronaldo si vybil zlosť na fanúšikovi

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo nezvládol prehru svojho Manchestru United na pôde Evertonu (0:1), keď pri odchode z trávnika v návale hnevu udrel do mobilu jedného z domácich fanúšikov a vyrazil mu ho z ruky. Hviezdny útočník sa za svoj skrat neskôr ospravedlnil a pozval fanúšika na zápas. Incident medzitým už vyšetruje miestna polícia.

Video s incidentom sa začalo hneď po zápase šíriť sociálnymi sieťami. Ronaldo ešte večer na Instagrame zverejnil príspevok, v ktorom sa za svoje nevhodné správanie ospravedlnil.

„Nikdy nie je jednoduché ovládnuť emócie po takých náročných momentoch, akým čelíme teraz. Napriek tomu by sme mali zostať úctiví, trpezliví a byť príkladom pre mladých, ktorí milujú tento krásny šport.

Rád by som sa ospravedlnil za svoj skrat. Ak je to možné, chcel by som pozvať tohto priaznivca na náš zápas na Old Trafforde. Berte to ako gesto fair play a športového ducha,“ napísal Ronaldo.

Na jeho správanie si posvieti aj polícia v Liverpoole. Tá žiada svedkov incidentu, aby sa jej prihlásili. „Pri odchode z ihriska napadol chlapca jeden z hráčov hostí.

V celej veci už prebieha vyšetrovanie. Polícia spolupracuje s FC Everton na analýze videí a takisto oslovuje svedkov, aby preskúmala, či má byť vznesené obvinenie,“ citovala zo stanoviska Merseyside Police agentúra AP. Celý incident vyšetrí aj vedenie United.

ano, TASR, foto: FB 



Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii FUTBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Ovečkin to vie aj v kopačkách, skóroval za Dinamo

Ruský hokejový kanonier Alexander Ovečkin ukázal, že góly vie strieľať aj na futbalových t…