Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT žurnál 05: Prekvapenia, rekordy, úspechy, kruté prehry, rozhovory i súťaž

ŠPORT žurnál 05: Prekvapenia, rekordy, úspechy, kruté prehry, rozhovory i súťaž

Liga majstrov, Fortuna liga, Tipsort Liga, majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní, hviezdne i menej hviezdne momenty kontroverzného skokana na lyžiach Mattiho Nykänena, Vyzývací pohár hádzanárov, rekordy valcujúci zápas hviezd NBA a okrem toho exkluzívne rozhovory s Milošom Říhom, Szilárdom Némethom a vychádzajúcou hviezdičkou slovenského plávania talentom Adamom Halasom. To všetko na vás čaká v najnovšom vydaní týždenníka ŠPORT žurnál.

Prekvapenia, rekordy, úspechy i prehry

Futbalová Barcelona plakala, keď na parížskom trávniku utrpela debakel, jeden z najvyšších vo svojej „európskej“ histórii. Plakali aj belasí fanúšikovia, keď sa lúčili so svojimi hokejovými miláčikmi. S trénerom Říhom sme sa poohliadli po sezóne. Szilárda Németha sme zas vyspovedali ako ide život po aktívnej kariére.

Futbalová Žilina jarnú časť nerozbehla najlepšie, naopak dobre majú rozohratú vyraďovačku Vyzývacieho pohára naši hádzanárski zástupcovia v súťaži – Považská Bystrica a Šala.

V NBA sa odohral tradičný zápas hviezd. Basketbalová šou lámala tento rok rekordy. Padol jeden 55-ročný ale aj ďalšie. My vám prezradíme aké. 😉

Medaila, zemiak i užitočné informácie

Naši lyžiari vybojovali v súťaži družstiev na MS striebornú medailu, blízko k medailám boli naše reprezentantky aj v individuálnych pretekoch, ale je z toho len nepopulárny zemiak. Športový kvíz sme zamerali práve na slovenské zjazdové lyžovanie, nuž otestujte sa, čo o ňom viete.

Nechýbajú ani ďalšie zaujímavosti a užitočné informácie, ktoré ako športový fanúšik jednoducho musíte mať. Opäť je pre vás pripravená súťaž o knižky a pre všetkých športovo závislých podrobný športový televízny program. 

Tiež sa dozviete aké zaujímavosti sa odohrali počas tohto týždňa v športovej histórii. Jedna z nich súvisí s fenomenálnym skokanom na lyžiach Mattim Nykänenom. Pri tej príležitosti sme sa pozreli na jeho športové úspechy i životné pády.

Príjemné čítanie aj zábavu vám praje

redakcia týždenníka ŠPORT žurnál

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…