Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT žurnál 18: Trofeje, trofeje, trofeje….

ŠPORT žurnál 18: Trofeje, trofeje, trofeje….

Aktuálne obdobie sa vyznačuje končiacimi sa súťažami a tak ani ŠPORT žurnál 18 nemôže vynechať tých, ktorí dvíhajú nad hlavu cenné trofeje.

Titul majstrov sveta z MS v hokeji oslavujú pre niekoho prekvapivo, pre niekoho zaslúžene severania. Švédi v napínavom finále zdolali Kanadu po samostatných nájazdoch. Bronz putuje do Ruska.

Vo futbalovej Fortuna lige je o titule rozhodnuté už dávnejšie, no stále sa bojuje o pohárové miestenky. Z tohto pohľadu majú dôvod na radosť Ružomberčania. Vyhrali v Podbrezovej a vybojovali si Európsku ligu.

Radosť zavládla aj v tábore basketbalistov Interu Bratislava, ktorí po troch rokoch získali opäť majstrovský titul.

O titule sa rozhodlo aj v španielskej a talianskej futbalovej lige. Real a Juventus potvrdili v týchto ligách svoju dominanciu.

Plážová volejbalistka Natália Dubovcová zatiaľ na tituly nemyslí. Má novú partnerku a tak ich čaká dlhá cesta. Aké majú ciele?

Marcel Merčiak nám v rozhovore prezradil čo to o svojej práci. Viete ktorý komentátorský počin je jeho najobľúbenejší? To a aj oveľa viac sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka ŠPORT žurnál!

Ak sa Vám náš športový týždenník páči, predplaťte si ho a okrem množstva zaujímavých informácie zo športovej kuchyne, budete zaradený aj do žrebovania o hokejový reprezentačný dres.

Predplatné ŠPORT žurnál

Príjemnú zábavu praje redakcia týždenníka ŠPORT žurnál!

ŠPORT žurnál 18

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…