Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT žurnál 23: Sklamanie sokolíkov, radosť atlétov, suverenita Saganovcov

ŠPORT žurnál 23: Sklamanie sokolíkov, radosť atlétov, suverenita Saganovcov

Nové vydanie jediného slovenského športového týždenníka opäť mapuje športové dianie za posledný týždeň. V športovom svete sa toho deje viac než dosť.

Sokolíci mimo hry

Napriek tomu, že slovenskí futbaloví reprezentanti predvádzali na ME do 21 rokov v Poľsku výborné výkony, do vytúženého semifinále nepostúpili. Rozhodol o tom zápas Nemecka s Talianskom, ktorý sa v tréningovom tempe skončil víťazstvom Talianska 1:0. Čo na to naši?

Na európskom fóre bojovali aj naše basketbalové reprezentantky. V susednom Česku milo prekvapili, keď postúpili do štvrťfinále a nakoniec obsadili ôsme miesto.

Už menej sa darilo v Čechách futbalistom Slovana, ktorí v historicky prvom Československom superpohári nešťastne podľahli Zlínu.

Saganovci na Tour spoločne

Na Slovensku pútal pozornosť najmä Peter Sagan, ktorý domáci šampionát bral ako prípravu na Tour de France, náladu mu vylepšil brat Juraj, ktorý obhájil titul majstra Slovenska a dokonca si získal aj dôveru svojho tímu, ktorý ho nominoval na Tour.

Mimochodom, viete, že cyklisti vyštartovali na prvú Tour de France už pre 114 rokmi? V našej rubrike Kalendárium sa dozviete oveľa viac! 

Podmaníková na MS, Čajkovský do NHL

Na vrchol sezóny sa pripravuje aj naša plavkyňa Andrea Podmaníková. Prezradila nám ako naháňa formu na majstrovstvá sveta. Náš hokejista Michal Čajkovský nám zas prezradil aký je Alexander Ovečkin a kam ho pozval!

Chcete viac? Predplaťte si ŠPORT žurnál a nevynechajte už ani jedno číslo!

Predplatné ŠPORT žurnál

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…