Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT žurnál 13: Úspechy, legendy, teroristické hrozby a sexi telá

ŠPORT žurnál 13: Úspechy, legendy, teroristické hrozby a sexi telá

Najnovšie číslo týždenníka ŠPORT žurnál prináša opäť množstvo zaujímavých informácií. Mnoho rozhovorov Vám pootvorí dvere do zákulisia našich najlepších športovcov. Slovenskí fanúšikovia môžu byť spokojní. Naši športovci nám robia radosť! Tí skúsení zbierajú úspechy, talenty zbierajú cenné skúsenosti. 

Miro Konôpka dostane na prestížne preteky 24 hodín Le Mans prvýkrát slovenskú hymnu, mladá hokejová puška Martin Fehérváry má pred sebou sľubnú kariéru a futbalistka Biróová nám robí dobré meno v zahraničí.

Liga majstrov si vybrala svoje minúty hrôzy, našťastie všetko dobre dopadlo a môžeme sa zamerať najmä na športové výsledky.

V rubrike zameranej na pohľad na život „športovca na dôchodku“ sme vyspovedali našu úspešnú plážovú volejbalistku Dominiku Nestarcovú. Viete čo je s ňou?

V zámorí sa opäť prepisovali historické tabuľky a tak sme sa bližšie pozreli na najväčšiu hviezdu tohtoročnej edície NBA – Russella Westbrooka.

V rubrike Kalendárium si opäť pripomíname tie najzaujímavejšie udalosti športovej histórie. Zaostrili sme na skvelého ruského brankára Vladislava Tretiaka, ktorý bude čo nevidieť oslavovať narodeniny. 

No a Zaujalo nás toho viac – ale sexi Vonnová na dovolenke a Djokovič vo svojej novej luxusnej vile to vyhrali! 😉

Chcete viac? Predplaťte si náš týždenník a vyhrajte hokejový dres!Predplatné

Príjemnú zábavu vám praje redakcia týždenníka ŠPORT žurnál!

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…