Domov FUTBAL Stý gól v PL poslal Ronaldo do neba

Stý gól v PL poslal Ronaldo do neba

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo oznámil minulý týždeň na sociálnych sieťach smutnú správu, že jedno z jeho novonarodených dvojičiek neprežilo. Po návrate na trávnik sa dočkal stého gólu v Premier League, ktorý poslal do neba.

Jeden z najlepších futbalistov histórie sa mal stať už šesťnásobným otcom. S partnerkou Georginou Rodriguezovou v októbri minulého roka oznámili novinu, že čakajú dvojičky.

Okrem toho majú spolu aj štvorročnú dcéru. Jeho 11-ročného syna Cristiana jr. a štvorročné dvojčatá Evu a Matea vynosila náhradná matka.

Z dvojičiek, ktoré mali prísť na svet v apríli tohto roka, však prežilo len dievčatko. „S hlbokým žiaľom vám musíme oznámiť úmrtie nášho syna. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič zažiť,“ napísal Ronaldo na sociálnu sieť.

„Iba narodenie našej dcéry nám dáva silu prežiť túto chvíľu s nádejou a šťastím. Chceme sa poďakovať lekárom a zdravotným sestrám za ich starostlivosť a podporu.

Sme zdrvení a prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia v tomto ťažkom období. Zlatíčko, si náš anjel. Vždy ťa budeme milovať,“ poslal Ronaldo odkaz do neba svojmu synčekovi.

Hviezdny futbalista vynechal pre rodinnú tragédiu duel s Liverpoolom (0:4). Už cez víkend sa však vrátil na trávnik a hneď aj skóroval.

V 34. minúte duelu proti Arsenalu znížil na 1:2 a zaznamenal svoj okrúhly stý gól v Premier League, ktorý gestom rúk smerujúcich k oblohe poslal svojmu synčekovi.

ano, TASR, foto: internet Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii FUTBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Ovečkin to vie aj v kopačkách, skóroval za Dinamo

Ruský hokejový kanonier Alexander Ovečkin ukázal, že góly vie strieľať aj na futbalových t…