Domov FUTBAL V európskych súťažiach sa gólovo blysol Hancko

V európskych súťažiach sa gólovo blysol Hancko

Aj minulý týždeň sa odohrali zápasy najlepších európskych futbalových súťaží. V Lige majstrov zaujal najrýchlejším hetrikom v histórii súťaže Mohamed Salah, v druhej najprestížnejšej pohárovej súťaži Európskom pohári zas zaujal zo slovenského pohľadu Dávid Hancko, ktorý skóroval v drese Feyenoordu Rotterdam.

V štvrtom kole skupinovej fázy Ligy majstrov deklasoval FC Liverpool Glasgow Rangers 7:1. V jeho drese zaznamenal Salah hetrik, keď sa trikrát trafil do čierneho v rozmedzí 76. a 81. minúty. Podľa agentúry AFP ide o najrýchlejší hetrik v histórii Ligy majstrov.

Slovenský reprezentant Dávid Hancko zas pomohol gólom k remíze Feyenoordu Rotterdam v štvrtom stretnutí F­‑skupiny Európskej ligy s FC Midtjylland 2:2. Dvadsaťštyriročný obranca odohral celý duel a krátko po zmene strán strelil druhý gól domácich, ktorí však neudržali vedenie.

ano, TASR, foto: internet



Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii FUTBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Prvé El Clásico v sezóne ovládol Real

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v šlágri 9. kola španielskej La Ligy nad FC Barcelona 3:…