Domov INÉ Bojové športy Bojovník MMA dobodal svoje sestry, údajne mu to nariadila vyššia sila

Bojovník MMA dobodal svoje sestry, údajne mu to nariadila vyššia sila

Tridsaťjedenročný Irwin Rivera, ktorý je súčasťou seriálu zmiešaných bojových umení pod hlavičkou UFC, čelí obvineniu z pokusu o úkladnú vraždu svojich dvoch sestier. Incident sa mal udiať vo štvrtok ráno v zdieľanej spálni jeho domu.

Rivera, ktorý je známy aj pod prezývkou Beštia, je aktuálne za mrežami a floridskej polícii v okrese Palm Beach povedal, že „vyššia sila“ mu nariadila vykonať tento skutok. Políciu kontaktovali viacerí susedia aj jedna z obetí, ktorú po príchode na miesto činu našli v kaluži krvi ležať pri ceste.

Dvadsaťdvaročná žena mala bodné poranenia v oblasti chrbta, hlavy a ramena. Policajtom povedala, že ju dobodal vlastný brat a jej sestra je stále v dome. O jedenásť rokov staršiu druhú ženu našli tiež s bodnými poraneniami v dome. Lekári už informovali, že stav jednej z obetí je stabilizovaný, druhá leží v nemocnici v kritickom stave.

Podľa policajnej správy prišli ženy na návštevu k bratovi a zobudilo ich až vyčíňanie súrodenca, ktorý sa dal po čine na útek, keď zbadal susedov volajúcich políciu. Po dolapení Irwin Rivera strážcom zákona povedal: „Zabil som svoje sestry“. Doplnil tiež: „Nariadila mi to vyššia sila“.

Vedenie UFC v piatok vyhlásilo: „Berieme na vedomie nedávny incident, ktorý sa týkal Irwina Riveru. Dostali sme informácie od jeho zástupcov, že sa u neho prejavilo správanie zodpovedajúce problémom duševného zdravia“.

Zástupcovia UFC oficiálne pozastavili Riverovi činnosť až do vyriešenia prípadu.

max, SITA, foto: facebookNačítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii Bojové športy
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Slovenskí zápasníci s medailami

Slovenskí zápasníci získali na MS v Belehrade tri cenné kovy. Tajmuraz Salkazanov obhájil …