Domov BASKETBAL NBA: Nabitý káder Brooklynu Nets

NBA: Nabitý káder Brooklynu Nets

Zaujímavé presuny sa uskutočnili v posledných hodinách prestupového obdobia v zámorskej basketbalovej súťaži. Zaujal najmä jeden z najväčších favoritov na titul NBA. Do Brooklynu Nets zamierili ďalšie veľké mená.

Posledné dva ročníky robí newyorský basketbalový tím z časti Brooklyn všetko preto, aby čoskoro získal premiérový triumf v najlepšej basketbalovej lige sveta. Po minuloročnom príchode dua Kyrie Irving a Kevin Durant sa Nets na začiatku tejto sezóny posilnili o ďalšiu megahviezdu ligy, keď silný trojlístok doplnil strelec James Harden.

Ani to sa však manažmentu tímu asi nezdalo dostatočné, pretože v závere prestupového termínu posilnil o ďalšie zaujímavé mená. Jedným z najzaujímavejších je Blake Griffin, ktorému po sérii zranení Detroit Pistons umožnil hľadať si nový klub.

Hráč, ktorý udivoval NBA svojimi atletickými schopnosťami, podpísal s Newyorčanmi veteránsky kontrakt do konca aktuálnej sezóny.

Podobný minimálny veteránsky kontrakt podpísal s tímom aj ďalší basketbalista, ktorý má priniesť skúsenosti pod kôš. So službami Lamarcusa Aldridgea už nepočítali v San Antoniu Spurs a po boku vyššie spomínaných mien môže dokonca útočiť na titul.

Veď posúďte sami, Harden, Irving, Durant či strelec Harris na oblúku a pod košom Griffin, Aldridge a Jordan. To je zostava, s ktorou sa musí pri výpočte adeptov na prsteň NBA rozhodne počítať.

 ano, foto: facebookNačítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii BASKETBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Grinerová pobudne v ruskom väzení ďalší mesiac

Elitná americká basketbalistka Brittney Grinerová v ruskom väzení pobudne minimálne ďalší …