Domov POSLEDNÉ VYDANIE ŠPORT ŽURNÁL 22: Slovenskému športu sa darí

ŠPORT ŽURNÁL 22: Slovenskému športu sa darí

Športový týždenník ŠPORT žurnál vo svojom novom vydaní prináša informácie z toho najdôležitejšieho čo sa v športe deje. Dobrou správou je, že v ňom nájdete množstvo pozitívnych informácií z účinkovania našich.

Športová verejnosť v týchto dňoch sleduje najmä majstrovstvá Európy vo futbale hráčov do 21 rokov. Slovensko malo skvelý úvod, keď dokázalo zdolať Poľsko. Škoda, že z druhého zápasu s Anglickom Hapalovci nevydolovali aspoň bod.

Doma sa konal už 52. ročník atletického podujatia Pravda – Televízia – Slovnaft, kde museli atléti bojovať aj s vetrom. Naši sa však nestratili.

Miroslav Konôpka a jeho tím ARC Bratislava má úspešne za sebou najťažšie preteky sveta, 24 hodín Le Mans, na ktorých sa slovenský tím predstavil vôbec po prvýkrát.

Hokejbalový brankár Stanislav Petrík sa vracia k úspešnému vystúpeniu Slovenska na MS. Ako vníma zlatý hetrik s odstupom času?

V našej historickej rubrike sme sa pozreli na futbalových kanibalov a naši strieborní chlapci si zas zaspomínali na majstrovstvá sveta v Čile.

Chcete viac? Predplaťte si ŠPORT žurnál a nepremeškajte ani jedno číslo! Zároveň sa môžete zapojiť aj do našej súťaže. Vylúštite krížovku a vyhrajte.

Predplatné ŠPORT žurnál

Príjemnú zábavu praje redakcia týždenníka ŠPORT žurnál.

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii POSLEDNÉ VYDANIE
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

ŠPORT žurnál 30: Slovenský hokej nastupuje na novú cestu

To na čo hokejové Slovensko čakalo niekoľko mesiacov sa dozvedelo minulý týždeň. Slovenskú…