Domov HOKEJ Trenčín a Košice sú stále bez bodu

Trenčín a Košice sú stále bez bodu

Aj po štyroch kolách najvyššej slovenskej hokejovej ligy sú v tabuľke stále bez bodu dve tradičné hokejové bašty. Štyri (resp. tri) prehry majú na svojom konte Trenčín i Košice, ktoré uzatvárajú tabuľku Tipos extraligy. Na jej čele je obhajca zo Slovana, ktorý zvíťazil vo všetkých troch odohraných dueloch.

Slovan a Košice odohrali na rozdiel od ostatných tímov zatiaľ len tri zápasy, keďže ich vzájomný duel preložili z dôvodu sťahovania sa východniarov zo Steel Arény.

Belasí zaznamenali proti Michalovciam tretiu výhru v sezóne a ako jediní ostali v lige stopercentní. Nedarí sa naopak Trenčínu, ktorý prehral na ľade Nových Zámkov 2:6.

Pre zverencov trénera Róberta Dömeho to bola už štvrtá prehra v tomto ročníku a v tabuľke im patrí posledné miesto so skóre 6:20.

Bez bodu sú stále aj Košičania. Oceliari odohrali prvý domáci zápas v Crow aréne a prehrali v ňom s Prešovom 1:2. Slovanu prepustil prvé miesto Zvolen.

„Bryndziari“ nestačili na Poprad (2:3 pp) a zaznamenali prvú prehru v sezóne. Liptovský Mikuláš vyhral na ľade Spišskej Novej Vsi 3:0 a dosiahol druhý triumf za sebou.

Banská Bystrica uspela v nájazdoch proti Nitre 3:2. Rozhodujúci gól strelil Alex Tamáši.

Tabuľka TEL po 4 kolách:

1. Slovan 9

2. Zvolen 9

3. Poprad 8

4. Prešov 8

5. Michalovce 8

6. Nové Zámky 7

7. Liptovský Mikuláš 7

8. Banská Bystrica 5

9. Spišská N. Ves 4

10. Nitra 4

11. Košice 0

12. Dukla Trenčín 0

red, TASR, foto: TASR/Milan KapustaNačítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii HOKEJ
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Buček bude v kariére pokračovať v Třinci

Jeden z najlepších hráčov posledných rokov najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Samuel Bu…