Domov FUTBAL VIDEO: Dôkaz, že Weiss ml. za volantom predsa len sedel

VIDEO: Dôkaz, že Weiss ml. za volantom predsa len sedel

Vladimír Weiss ml. je nepochybne šikovný futbalista, ktorý o svojich kvalitách presvedčil aj v nejednom reprezentačnom zápase. Od októbra minulého roka však viac ako Vladkov futbalový kumšt púta jeho „šoférska kauza“.

2. októbra nadránom totiž jeho auto zastavila v Bratislave policajná hliadka. Futbalový reprezentant bol podľa polície šoférom a keďže sa odmietol podrobiť dychovej skúške, bol políciou zadržaný. Vladimír Weiss odvtedy tvrdí, že auto nešoféroval. 

Polícia má na celú udalosť svoj pohľad, na základe ktorého sa voči Weissovi ml. viedlo trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Okresná prokuratúra toto trestné stíhanie tento týždeň zastavila s tým, že skutok sa nestal.

Toto rozhodnutie opäť rozvírilo hladinu okolo celého prípadu a pravdepodobne aj na základe tlaku verejnosti skončil tento prípad až na stole generálneho prokurátora Jaroslava Čižnára, ktorý sa ním momentálne zaoberá.

Po dnešnom uverejnení videa z policajného zásahu Novým Časom sa zdá, že Vladko Weiss nebude pokojne spávať. Video totiž jasne ukazuje, že šikovný reprezentant na mieste vodiča sedel.

ano, foto: SITA, video: Nový Čas

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii FUTBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Prvé El Clásico v sezóne ovládol Real

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v šlágri 9. kola španielskej La Ligy nad FC Barcelona 3:…