Domov INÉ ZAUJÍMAVOSTI VIDEO: Takúto žiadosť o ruku nečakal nikto!

VIDEO: Takúto žiadosť o ruku nečakal nikto!

29. október sa v Amerike neniesol len v duchu príprav na sviatok Halloween. Na programe bol totiž rozhodujúci zápas finálovej série americkej bejzbalovej ligy. Stretli sa v ňom tímy Houston Astros a Los Angeles Dodgers.

Celý zápas bol pre fanúšikov zážitkom. Na jeho konci však boli spokojnejší hráči Atros, ktorí porazili tím Dodgers 5:1. O prekvapenie po zápase sa postaral hráč Astros Carlos Correa, ktorý sa obrovské víťazstvo rozhodol osláviť po svojom.

Urobil veľký krok a počas rozhovoru pre jednu z televíznych spoločností vytiahol z vrecka škatuľku a pokľakol pred svoju lásku. Tento dojemný okamih dojal nielen ju, ale aj mnohých ostatných naokolo.

Prekvapená a roztrasená Miss Texas z roku 2016 Daniella Rodriguezová mu okamžite padla do náručia a povedala svoje áno. Correa teda okrem bejzbalového úspechu zažil aj ďalší, a to životný.

Carlos Correa s priateľkou Danielou.

Okrem tých, ktorí páru okamžite gratulovali a veľký deň si užívali spolu s nimi, sa zdvihla aj vlna kritiky, voči požiadaniam o ruku na štadiónoch, s ktorými sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Correa si však oslavu triumfu predstavoval práve tak a nič neľutuje.

puma, foto, video: facebook

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii ZAUJÍMAVOSTI
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Paulína Fialková s najlepším výsledkom v sezóne

Svetový pohár v biatlone žien pokračoval cez víkend tretím kolom v rakúskom Hochfilzene. P…