Domov FUTBAL VIDEO: Tieto slová zmenili Rakitićovi život

VIDEO: Tieto slová zmenili Rakitićovi život

Chorvátskemu futbalistovi, ktorý už niekoľko rokov oblieka dres FC Barcelona Ivanovi Rakitićovi zmenila jedna veta celý život. Opísal to v emotívnom videu, ktorým oslovil už obrovské množstvo ľudí.

„Dáme si ešte jedného panáka a pôjdeme spať.“ Tak znela veta, ktorú večer pred podpisom zmluvy v klube FC Sevilla povedal svojmu bratovi. Vtedy ešte netušil, že týchto pár slov mu zmení život. V hotelovom bare totiž našiel ženu svojich snov. Okamžite mu bolo jasné, čo chce dosiahnuť.

„Budem hrať za FC Sevilla a vezmem si túto ženu“

Rakitić v roku 2011 prišiel do Španielska. Spočiatku bolo jeho prioritou podpísať kontrakt s klubom FC Sevilla. Po osudovom stretnutí krásky v hotelovom bare si však stanovil aj druhú a to, že sa ožení so ženou, ktorá mu učarovala na prvý pohľad.

Rakitič s rodinou.

V hoteli, v ktorom pracovala žena jeho snov, strávil ešte ďalšie tri mesiace. Jediné čo o čašníčke vedel, bolo to, že sa volá Raquel. Problémom bolo to, že ona nevedela po anglicky a on zas nehovoril španielsky.

Po dlhšom čase Raquel súhlasila s pozvaním na obed a odvtedy sa všetko vyvíjalo správnym smerom. Svadba, 2 dcéry a šťastné manželstvo. Rakitić teda pozvanie na drink zaručene neoľutoval. Nestáva sa často, že jeden drink v hotelovom bare zmení život od základov.

puma, foto, video: facebook

Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii FUTBAL
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Lewandowski chce odísť z Bayernu

Poľský futbalista Robert Lewandowski definitívne nepredĺži kontrakt s Bayernom Mníchov, kt…