Domov INÉ Woods si premiérovo zahrá so synom

Woods si premiérovo zahrá so synom

Tiger Woods si vo veku 44 rokov premiérovo zahrá na podujatí PNC Championship po boku svojho 11-ročného syna Charlieho, ktorého má golfová legenda s bývalou manželkou, švédskou modelkou Elin Nordegrenovou.

V klube Ritz­‑Carlton vo floridskom Orlande sa každoročne v decembri koná turnaj, na ktorom víťazi turnajov mužského okruhu PGA aj ženského seriálu LPGA môžu súťažiť po boku svojich potomkov. Tiger Woods v minulosti vyhral 88 turnajov, pätnásť z nich bolo v kategórii Major.

Ani meno Charlie Woods už nie je v golfovom svete žiadnou neznámou. Svoj prvý golfový turnaj odohral, keď mal sedem rokov. V lete 2020 na Floride vyhral dva juniorské turnaje.

„Dostáva sa do toho,“ povedal na adresu syna slávny Tiger Woods, ktorý na viacerých podujatiach robil svojmu potomkovi tzv. caddyho, teda toho, ktorý hráčovi nosí vak s palicami, radí mu a je tiež jeho morálnou podporou.

„Začína chápať ako má hrať. Pýta sa ma tie správne otázky. Ja si užívam, že môžem s ním tráviť na golfovom ihrisku toľko času. Pripomína mi to chvíle, keď som bol ja chlapec a chodil hrať s mojím otcom,“ pokračoval Tiger Woods.

Charlie má staršiu 13-ročnú sestru, ktorá si tiež rada zahrá golf, ale ako jej slávny otec prezradil, radšej má futbal.

Možno to bude znieť prekvapivo, ale Woodsovci nie sú najväčšími favoritmi turnaja. Za tých pasujú stávkové kancelárie ďalších debutantov na turnaji Justina Thomasa a jeho otca Mikea, ktorý je profesionálnym PGA trénerom.

 ano, SITA, foto: internet  • Woods mal ťažkú autonehodu

    Americký golfista Tiger Woods mal v kalifornskom Los Angeles vážnu autohaváriu a podľa spr…
  • Golf: Už nielen Gretzkého zať…

    Americký golfista Dustin Johnson (DJ) sa stal od roku 1986 jubilejným dvadsiatym hráčom, k…
Načítať viac podobných článkov
Načítať viac od autora SZ
Načítať viac v kategórii INÉ
Komentáre sú uzavreté

Pozri tiež

Slovenskí bejzbalisti sa pri premiére na ME víťazstva nedočkali

Slovenskí bejzbalisti sa minulý týždeň vôbec po prvýkrát predstavili na vrcholnom medzinár…